Ile kosztują tak naprawdę pakiety TVN Player?

Tej informacji poszukuje naprawdę wiele osób

TVN Player jest obecnie naprawdę bardzo znaną oraz popularną platformą. Ceny pakietów TVN Player to informacje, których poszukuje stale naprawdę wiele osób. Użytkownicy do wyboru mają kilka bardzo fajnych pakietów, które od siebie różnią się bezpośrednio zawartością jak i także kwotą, którą musimy za nie uiścić. Oczywiście interesuje nas także to jaki opcje mamy do wyboru? Co w nich jest zawarte? Co warto wiedzieć? Chociaż TVN Player pojawił się na rynku polskim stosunkowo dawno, to informacje dotyczące cennika Player plus szuka nadal wiele osób, które dopiero zaczynać będą swoją przygodę z tą właśnie platformą. Użytkownicy do dyspozycji mają w zasadzie kilka pakietów. Różnią się one pomiędzy sobą przede wszystkim samą zawartością jak i także oczywiście kwotą, którą uiścić można za nie.

Więcej szczegółów

Przykładowo dostęp do pakietu Player plus o nazwie “Pakiet start” przed siedem dni jest całkowicie bezpłatny. Później płacimy dokładnie dziesięć dni za trzydzieści dni. Za tę kwotę właśnie otrzymamy dostęp do kanałów TVN7, TVN, TTV, bibliotekę programów VOD, bibliotekę seriali oczywiście bez reklam jak i także odcinki premierowe wybranych seriali TVN i to wcześniej, a niżeli w telewizji. Z kolei za Pakiet Start Extra zapłacimy dwadzieścia złotych za trzydzieści dni – formą płatności odnawialną kartą płatniczą, a jeśli chcielibyśmy uiścić opłatę jednorazową. Decydując się na pakiet na sto dwadzieścia dni zapłacimy sześćdziesiąt złotych. W pakiecie tym zyskujemy: aż dwanaście kanałów na żywo z możliwością cofania do dwudziestu czterech złotych, odcinki premierowe wybranych seriali TVN, wcześniej niżeli w TV, kolekcję VOD seriali, filmów oraz także programów dla całej rodziny.

Poza wspomnianymi powyżej pakietami Player TVN do dyspozycji także mamy między innymi Pakiet best TV. Za dokładnie trzydzieści dni zapłacimy trzydzieści złotych jeśli wybieramy płatność odnawialną kartą. Z kolei przy płatności jednorazowej to koszt trzydziestu pięciu złotych.